Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
