Taxonomy File Tree (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: File
ur: فائل

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
