Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: File
cs: Soubor

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Files
cs: Soubory

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Folder
cs: Složka

en: Root
cs: Kořen

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: cancel
cs: zrušit
