Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: File
fi: Tiedosto

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Files
fi: Tiedostot

en: more info
fi: lisätietoja

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Root
fi: Päätaso

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: cancel
fi: peruuta
