Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Files
hy: Ֆայլեր
