Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: File
ja: ファイル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Files
ja: ファイル

en: more info
ja: より詳しい情報

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Root
ja: ルート

en: Add file
ja: ファイルを追加

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: cancel
ja: キャンセル
