Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: File
ku: پەڕگە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
