Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Files
mr: फाईल्स

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
