Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: File
te: ఫైల్

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: cancel
te: రద్దుచేయి
