Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Files
az: Fayllar
