Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: File
cy: Ffeil

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Root
cy: Gwreiddyn

en: cancel
cy: Diddymu
