Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: File
hu: Fájl

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Files
hu: Fájlok

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Folder
hu: Mappa

en: Root
hu: Gyökér

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: cancel
hu: mégsem
