Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: File
is: Skrá

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Files
is: Skrár

en: Save changes
is: Vista breytingar
