Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: File
nn: Fil

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: more info
nn: meir informasjon

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: cancel
nn: avbryt
