Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: File
sl: Datoteka

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj
