Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: File
ta: கோப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Last modified
ta: கடைசியாக திருத்தம்
