Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: File
tr: Dosya

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Files
tr: Dosyalar

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Folder
tr: Klasör

en: Root
tr: Kök

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: cancel
tr: iptal
