Taxonomy File Tree (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Files
lt: Failai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Folder
lt: Katalogas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: cancel
lt: atšaukti
