Taxonomy File Tree (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno
