Taxonomy File Tree (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: File
fa: فایل

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Folder
fa: پوشه

en: Root
fa: ریشه

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: cancel
fa: لغو
