Taxonomy File Tree (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: File
fr: Fichier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Files
fr: Fichiers

en: more info
fr: plus d'informations

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Folders
fr: Dossiers

en: Folder
fr: Répertoire

en: Root
fr: Racine

en: Add file
fr: Ajouter un fichier

en: Last modified
fr: Dernière modification

en: cancel
fr: annuler

en: Loaded by
fr: Chargé par

en: Add a file
fr: Ajouter un fichier

en: TFT Folders
fr: Répertoires TFT

en: @type file
fr: fichier @type

en: TFT File
fr: fichier TFT

en: MP4 file
fr: fichier MP4
