Taxonomy File Tree (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: File
lv: Fails

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Files
lv: Faili

en: more info
lv: Vairāk informācījas

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: cancel
lv: atcelt
