Taxonomy File Tree (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Files
be: Файлы

en: Save changes
be: Захаваць змены
