Taxonomy File Tree (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron
