Taxonomy File Tree (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Files
he: קבצים

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Folder
he: תיקיה

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: cancel
he: בטל
