Taxonomy File Tree (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: File
mn: Файл

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Files
mn: Файлууд
