Taxonomy File Tree (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: File
uk: Файл

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Files
uk: Файли

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Root
uk: Корінь

en: Add file
uk: Додати файл

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: cancel
uk: скасувати
