Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: File
da: Fil

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Files
da: Filer

en: more info
da: mere information

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Folder
da: Mappe

en: Root
da: Rod

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: cancel
da: fortryd
