Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: File
el: Αρχείο

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Files
el: Αρχεία

en: more info
el: περισσότερες πληροφορίες

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Root
el: Ρίζα

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: cancel
el: ακύρωση
