Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Files
id: Berkas

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Root
id: Akar utama

en: Add file
id: Tambahkan berkas

en: Last modified
id: Terakhir diubah

en: cancel
id: batal
