Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
