Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Files
nl: Bestanden

en: more info
nl: meer informatie

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Root
nl: Basis

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: cancel
nl: annuleren
