Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: File
sk: Súbor

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Files
sk: Súbory

en: more info
sk: viac informácií

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: cancel
sk: zrušiť
