Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
