Taxonomy File Tree (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க
