Taxonomy File Tree (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: cancel
th: ยกเลิก
