Admin Theme Change (8.x-1.2-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Reset
sv: Återställ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Other
sv: Övriga

en: Select Type
sv: Typ av val
