Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر
