Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Other
bo: གཞན
