Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Other
de: Weitere

en: Return
de: Zurück

en: Select Type
de: Typ auswählen

en: Select Theme
de: Theme auswählen

en: Are you sure to delete <b>:value</b>?
de: Möchten Sie <b>:value</b>wirklich löschen?
