Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Other
eo: Alia
