Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filter
fr: Filtrer

en: Other
fr: Autre

en: Return
fr: Retour
