Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filter
gl: Filtro

en: Other
gl: Outro
