Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Other
hr: Ostalo
