Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Other
ka: სხვა
