Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Filter
nn: Filtrer

en: Other
nn: Andre
