Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ
