Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Other
pl: Inne
