Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Other
te: ఇతర
