Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Select Type
th: เลือกประเภท
